MÖBLER / Bord / Sybord 7574097
nr 757 4097
Sybord
Nyrokoko, Mahogny, längd: 54, djup: 35, höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:36:01
200 kr
200 kr
450 kr
350 kr
600 kr
6